Вторник, 23 апреля, 2024
За границей
17.08.2023

Понад 60 мігрантів загинули через аварію човна на Кабо-Верде

За даними Міжнародної організації з міграції (МОМ), щонайменше 60 мігрантів вважаються загиблими в результаті аварії човна біля Кабо-Верде, Західна Африка.

Загалом на борту човна на той момент перебувала 101 особа, повідомили в МОМ у четвер, 38 осіб, у тому числі четверо дітей, вдалося врятувати.

Підтверджено загибель семи осіб, 56 вважаються зниклими безвісти. За даними МОМ, зниклі безвісти в морі вважаються мертвими, тобто приблизно 63 загиблих.

«Ми все ще не зрозумілі обставини того, що сталося з човном, але перебування на мілині в морі на цей тривалий період часу створює серйозні ризики на додаток до утоплення», — сказав CNN речник МОМ Сафа Мшелі, додавши, що це включає ризик переохолодження. і зневоднення.

За даними МОМ, човен відплив від узбережжя Фасс-Бойє в Сенегалі 10 липня і був врятований 15 серпня.

Архіпелаг Кабо-Верде складається з 10 островів і розташований у Північній Атлантиці приблизно за 570 кілометрів (приблизно 350 миль) від крайнього західного краю Африки.

За даними МОМ, останнім часом на архіпелаг прибуває «зростаюча кількість іммігрантів», яка додає, що країна нещодавно перейшла з нижчого на середній рівень доходу.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.