Понедельник, 24 июня, 2024
Война
22.08.2023

Керівник Вагнера Євген Пригожин заявив, що робить Африку «вільнішою»

Командир найманців Вагнера  Євгеній Пригожин  каже, що він перебуває в Африці, щоб «робити Росію ще більшою на всіх континентах, а Африку ще вільнішою», у відео, опублікованому в проросійських військових блогах у понеділок.

У ролику видно, як Пригожин тримає гвинтівку в пустельній місцевості в камуфляжі. Позаду нього, на відстані, вантажівка та ще двоє чоловіків у камуфляжі.

Воєначальник каже, що «температура плюс 50 [градусів за Цельсієм]», а «Вагнер» проводить розвідувально-пошукові операції.

Журналістам не вдалося знайти місце зйомки кліпу та перевірити автентичність відео, яке з’явилося через кілька місяців після того, як Пригожин почав невдалий заколот проти військового керівництва Росії.

«Справедливості та щастя для африканських народів», – каже Пригожин у ролику. «Давайте зробимо це кошмаром для ІДІЛ, Аль-Каїди та інших бандитів. Ми наймаємо справжніх богатирів і продовжуємо виконувати ті завдання, які перед нами були поставлені і з якими ми обіцяли впоратися».Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.