Вторник, 18 июня, 2024
Война
22.08.2023

Росія та Іран домовилися про розширення військового співробітництва

За даними державних ЗМІ обох країн, Росія та Іран у понеділок домовилися про розширення військового співробітництва сухопутних сил.  За підсумками переговорів у Москві командири сухопутних сил обох країн «погодилися посилити військову співпрацю між сухопутними силами Ірану та Росії та реалізувати проекти, які підвищать їхню боєготовність», повідомило іранське державне інформаційне агентство IRNA. 

Російське державне інформаційне агентство ТАСС повідомило, що «сторони досягли домовленості про подальше посилення співпраці між Сухопутними військами Росії та Ірану в різних сферах», посилаючись на Міноборони Росії.

«Іран розглядається Російською Федерацією як ключова держава на Близькому Сході. Це стратегічний партнер Росії, і постійний, інтенсивний політичний діалог є характерною рисою нинішнього етапу нашого партнерства», — сказав головком. Про це під час переговорів заявив генерал сухопутних військ Росії Олег Салюков, повідомляє ТАСС. 

Нагадаємо, відносини між Тегераном і Москвою стали набагато ближчими під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Минулого місяця представники розвідки США попередили, що Росія  за допомогою Ірану будує в країні завод з виробництва безпілотників , який може мати значний вплив на війну в Україні після його завершення.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.