Вторник, 23 апреля, 2024
За границей
12.09.2023

Кремль підтвердив, що Кім Чен Ин відвідає Росію «найближчими днями»

У Кремлі підтвердили, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин відвідає Росію «найближчими днями».«На запрошення президента Російської Федерації Володимира Путіна голова у справах держави Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин найближчими днями відвідає Росію з офіційним візитом», — йдеться в повідомленні Кремля.

Точна дата візиту в повідомленні не уточнюється.

Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив російському журналісту Павлу Зарубіну, що Росія «продовжуватиме зміцнювати» свою «дружбу» з Північною Кореєю і сказав, що зустріч «може відбутися днями».

«Це будуть переговори між двома делегаціями, після чого, якщо буде потреба, лідери продовжать спілкування у форматі сам-на-сам», — сказав Зарубін, додавши, що сторони обговорять двосторонні зв’язки.

Пєсков повідомив, що «також запланована офіційна вечеря від імені президента Росії на честь гостя з Північної Кореї».

Він зазначив, що «як і з будь-яким сусідом, ми вважаємо себе зобов’язаними налагоджувати добрі, взаємовигідні відносини».

Північнокорейське державне ЗМІ KCNA повідомило в понеділок, що Кім Чен Чен Ин «зустрінеться і поговорить» з Путіним під час візиту.

Коли відбудеться зустріч Кіма та Путіна, не повідомляється. Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.