Вторник, 18 июня, 2024
Здоровье
14.09.2023

БФ «Квітна» продовжує рятувати життя: Оксану Гейдек успішно прооперовано

Кілька днів тому хвору на рак молочної залози Оксану Гейдек успішно прооперували. Жінка добре себе почуває та відновлюється після планового оперативного втручання.

Наступний план лікування буде сформовано згодом, та наразі лікарі мають оптимістичні прогнози щодо її подальшої терапії.

“Найважче вже позаду. Звичайно, больовий синдром ніхто не відміняв, але щодня стає легше. Та й взагалі, я не можу собі дозволити скаржитись, враховуючи скільки болю в нашій країні та як багато людей потребують допомоги і уваги: військові, цивільні, маленькі дітки… Я налаштована якомога швидше одужати та бути корисною іншим, — ділиться своїми планами на майбутнє Оксана Гейдек. — Щиро дякую фонду “Квітна” та всім, хто допомагає людям жити. Будь-яка підтримка цінна. Особливо під час війни”.

Нагадаємо, що взимку 2023 року жінка помітила ущільнення в грудях та негайно звернулася до мамолога. Завдяки ранній діагностиці та вчасному проведенню лікування Оксана має високі шанси на повну ремісію.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.