Вторник, 23 апреля, 2024
Война
13.09.2023

Кремль заявив , що Кім Чен Ин і Путін не підписуватимуть документів, але можуть обговорити «чутливі сфери, такі як військова взаємодія»

Як повідомляють росЗМІ, прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив журналістам, що президент Росії Володимир Путін і лідер Північної Кореї Кім Чен Ин не планують підписувати документи щодо їх зустрічі в середу в російському космічному центрі.

Лідери двох країн зустрілися та провели закриті переговори більше години на космодромі «Східний», російському місці запуску космічних ракет, в Амурській області на Далекому Сході.Відповідаючи на запитання щодо повідомлень про переговори щодо озброєнь між ними, Пєсков сказав, що «весь спектр відносин [між двома країнами] передбачає діалог і взаємодію в чутливих сферах, таких як військова взаємодія», повідомляє державне телебачення «Росія 1».

«Всі інші питання стосуються тільки наших двох суверенних країн», — додав він. «І вони не повинні бути предметом занепокоєння будь-якої третьої держави. Наша співпраця здійснюється на благо народів наших двох країн, а не проти когось».

«Північна Корея є нашим близьким сусідом. І, незважаючи на будь-які коментарі ззовні, ми будуватимемо відносини з нашими сусідами так, щоб це було вигідно нам і нашим сусідам».Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.