Понедельник, 15 июля, 2024
За границей
26.09.2023

Померла онучка Нельсона Мандели

Онука Нельсона Мандели Золека Мандела померла від раку у віці 43 років, йдеться у заяві представника родини у вівторок.

«Золека померла ввечері в понеділок, 25 вересня, в оточенні друзів і сім’ї», — йдеться в заяві, опублікованій в її офіційному акаунті в Instagram.

Свою боротьбу з раком вона задокументувала в акаунті. 23 серпня вона написала : «Що я скажу своїм дітям? Як мені сказати їм, що цього разу я можу не прожити своє життя, як той, хто вижив? Як мені сказати їм, що все буде добре, коли це не так? Я вмираю… Я не хочу вмирати».

Фонд Нельсона Мандели також опублікував заяву у вівторок, в якій говориться, що він «висловлює свої щирі співчуття родині Мандели з приводу трагічної смерті Золеки Мандели минулої ночі».

«Ми сумуємо про втрату улюбленого онука мами Вінні та Мадіби та друга Фонду».

Фонд описав її як «невтомного активіста охорони здоров’я та справедливості».

«Її робота з підвищення обізнаності про профілактику раку та її непохитне зобов’язання подолати стигматизацію навколо цієї хвороби й надалі надихатимуть усіх нас», – йдеться у повідомленні.

Її активність також включала кампанії з безпеки дорожнього руху після того, як її 13-річна донька Зенані загинула в автокатастрофі в 2010 році .Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.