Понедельник, 15 июля, 2024
Война
02.10.2023

Російські війська почали потужний обстріл Херсона: багато жертв

Російські війська почали потужний обстріл Херсона вранці в понеділок під час останнього штурму міста на півдні України.

Українські офіційні особи повідомляють, що внаслідок російського обстрілу постраждали вісім осіб, один з яких пізніше помер.

Голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін повідомив у Telegram: «Сьогодні в Херсоні постраждали 8 людей. Серед них двоє дітей, сестри 12 та 13 років та їхня мама».

«Сьогодні вранці в іншому районі міста постраждали 3 чоловіки, один з них у важкому стані. Також постраждали двоє поліцейських».

За словами Прокудіна, один із поліцейських помер.

Місто та навколишні населені пункти у вихідні зазнали посиленого обстрілу московських військ. У неділю щонайменше троє людей отримали поранення внаслідок обстрілів у регіоні.

Російські війська за останні дні випустили 16 керованих авіабомб по Херсонській області, повідомили представники українського Південного оперативного командування. Російські військові обстріляли житлову та сільськогосподарську інфраструктуру, повідомила Наталія Гуменюк.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.