Пятница, 01 марта, 2024
Война
06.10.2023

Трагедія у Харкові: в результаті російського обстрілу житлових будинків загинула дитина 27 людей отримали поранення

Кількість загиблих внаслідок ракетного обстрілу житлових будинків Росією, який стався вранці в п’ятницю, зросла до двох, повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олег Синєгубов у Telegram. 

Синєгубов повідомив, що також загинула 68-річна жінка, додавши, що вона була бабусею загиблого 10-річного хлопчика та 11-місячної пораненої дитини. 

Також Синєгубов додав, що кількість постраждалих зросла до щонайменше 30 осіб.

На відео, що показують наслідки атак, видно клуби диму в небо. На іншому відео видно сильно обгорілі будівлі з обвугленими залишками автомобіля поруч.  

Харківська область нещодавно зазнала сплеску атак після нищівного ракетного удару в четвер по сусідньому селу в Куп’янську, в результаті якого загинуло щонайменше 52 людини і шестеро отримали поранення. 

В окремому інциденті в п’ятницю троє людей отримали поранення внаслідок російського обстрілу в українському місті Вовчанськ Чугуївського району, сказав Синєгубов.

За його словами, серед постраждалих 76-річний чоловік, 75-річна жінка та 25-річна жінка. 

«Усі троє госпіталізовані. Наразі лікарі надають їм медичну допомогу».Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.