Среда, 24 апреля, 2024
Новости
10.10.2023

Роберт Кеннеді-молодший балотуватиметься в президенти США у 2024 році

Американські аналітики зазначають, що Кеннеді прагне представити себе у ролі «об’єднувача і голосу виборців, яким набридли міжпартійні розбіжності та жорстокість у США». В рамках передвиборчої кампанії донори вже перерахували йому $6,3 млн.

Заява Кеннеді до певної міри ускладнює передвиборчі перегони 2024 року, в яких змагатимуться демократ Джо Байден та республіканець Дональд Трамп. Незважаючи на очевидну перевагу над іншими кандидатами, обидва вони залишаються непопулярними серед значної частини американської громадськості.
На думку політологів, поєднання багатих прихильників Кеннеді, відомого імені та відсутності ентузіазму стосовно Трампа чи Байдена може надати вагу його передвиборчій кампанії.

Відповідно до опитування Reuters/Ipsos, опублікованого минулого тижня, він може заручитися підтримкою приблизно кожного сьомого виборця США та відібрати голоси як Байдена, так і Трампа.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.