Среда, 24 апреля, 2024
Новости
16.10.2023

«Укрзалізниця» запустила новий міжнародний потяг до Варшави (Схема)

АТ «Укрзалізниця» запустила нове залізничне сполучення між Коломиєю та Варшавою через пункт пропуску Рава-Руська.

Про це повідомляє пресслужба ​​міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Зазначається, що новий маршрут як і інші до Польщі, курсує з пересадкою – через різницю між українськими та європейськими коліями:

  • по прибутті на станцію Рава-Руська пасажири зручно пересідатимуть з потяга української ширини колії (1520 мм) на європейський (1435 мм). Так само на шляху назад;
  • потяг у Раві-Руській завжди чекатиме на потяг зі Львова чи Варшави, тож пасажири можуть не хвилюватися про те, аби запізнитися на пересадку.

«Час в дорозі становить близько 9 годин. Обидва поїзди мають сидячі місця першого та другого класу. На українській частині шляху всередині вагонів працює безкоштовний для пасажирів безперебійний Wi-Fi від Starlink», – йдеться в повідомленні.

Вартість поїздки від Львова до Варшави становить від 1188 грн в залежності від класу місця. Потяг також проїжджатиме Івано-Франківськ, Львів та Люблін. Квитки на маршрут вже доступні для придбання.

Додається, що проєкт реалізований у співпраці з польським залізничним перевізником SKPL, рухомий склад якого виконуватиме рейси з Варшави до Рави-Руської та зворотно.Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.