Понедельник, 22 июля, 2024
Здоровье
19.10.2023

Благодійний фонд KVITNA та Anywell запускають «рожевий місяць допомоги»

Anywell запускає PINK розпродаж на сайті та в магазині. Шукай розділ PINK MONTH, купуй зі знижками та допомагай благодійному фонду «Квітна» рятувати жінок від раку – 10% від продажу Anywell спрямовує до фонду.

Основна мета фонду – профілактика та своєчасна діагностика раку молочної залози. На жаль, кожна восьма жінка, яка мешкає в Україні, зіткнеться зі страшним діагнозом — рак молочної залози. Фонд веде постійну інформаційно-просвітницьку, навчальну діяльність для того, щоб цей діагноз не став фатальним та був виявлений вчасно, тобто тоді, коли рак може бути діагностований на ранній стадії та успішно вилікований.

Anywell підтримує проект «Квітна» і переказуватиме відсоток від продажів PINK MONTH для проведення інформаційних та рекламних кампаній про необхідність своєчасної діагностики, а також для просування актуальної інформації про рак молочної залози в соціальних мережах, медіа та спеціалізованих спільнотах.

Дівчата допомагають дівчатам, тож давай разом врятуємо українських жінок від одного з найстрашніших та наймасовіших онкологічних захворювань — раку молочної залози!

Замовити продукцію можна на сайті або на Anywell Shop за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 38, ЦУМ, 3 поверх.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.