Воскресенье, 14 июля, 2024
Новости
26.10.2023

Будь стильним: 8 барбершопів Києва

барбершоп Київ

Як повідомляє сайт Мій Київ, сьогодні у столиці працює близько 50 барбершопів. У барбершопи раніше ходили лише хіпстери та модники, а зараз барбершопи набирають популярності серед багатьох чоловіків.

Пропонуємо огляд 10 барбершопів Києва та мереж барбершопів, де можна зробити стильну зачіску, укладання, упорядкувати бороду та вуса.

Chop-Chop

Chop-Chop, барбешоп, Киев

У Києві працює 4 барбершопи мережі Chop-Chop: на вулиці Михайлівській, на вулиці Антоновича, на вулиці Княжий Затон та на вулиці Джона Маккейна. У барбершопах Chop-Chop майстри користуються чоловічою косметикою, яку замовляють із різних країн світу. У Chop-Chop пригощають кавою, чаєм, пивом чи віскі. Барбершопи працюють щодня з 10.00 до 21.00

Адреса: вул. Михайлівська 13, вул. Антоновича 48, вул. Княжий Затон 11, вул. Джона Маккейна 26

Frisor

Барбешоп Frisor, Киев

Працює 9 барбершопів мережі Frisor у Києві. Барбершопи цієї мережі також відкрито в інших містах України. У Frisor працює школа барберів. Є запис онлайн. Працює інтернет-магазин чоловічої косметики.

Сайт: https://frisor.ua/

Tony Montana

Tony Montana барбешоп, Киев

Барбершоп Тоні Монтана — чоловічий клуб, де можна відпочити з келихом віскі та зробити стильну зачіску. Концепція закладу: «Будь, як Тоні Монтана! Бери від життя все». У «Тоні Монтана» працює 4 майстри. Тут також можна пограти в шахи, нарди або на PlayStation. Записатися до майстра можна онлайн на веб-сайті барбершопа.

Адреса: вул. Лисенка 1

Сайт: https://www.montanabarbershop.com.ua

Mr.BreeGo

Барбешоп Mr.BreeGo, Киев

Mr.BreeGo позиціонується як суто чоловіча територія. Тут можна зробити стрижку, підрівняти бороду та вуса, зробити стрижку небезпечною бритвою. Працюють 2 барбери. Основні послуги барбершопа: стрижка, стайлінг, гоління, догляд за бородою, догляд за вусами. Пригощають віскі та іншим алкоголем. Є можливість записатися до майстра онлайн. Барбершоп працює з 09:30 до 21:00.

Адреса: вул. Святошинська 27-г

Сайт: https://www.mrbreego.com

Barboss

Barboss барбершоп, Киев

У барбершопі Barboss працюють 5 барберів. У барбершопі також можна зробити тату, працює тату-майстер. Фішка барбершопа – тут працює трихолог, у якого можна пройти консультацію. Тут є також масажний кабінет. З розваг тут можна пограти в PS4, проводяться турніри. Є бар де можна замовити віскі або інший алкогольний напій. Барбершоп працює з понеділка до суботи з 10.00 до 21.00, у неділю з 11.00 до 21.00.

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 47

Сайт: http://brbs.com.ua/#work-process

The Sketch

Барбешоп The Sketch, Киев

Інтер’єр барбершопа The Sketch оформлений у стилі Манхетену. Тут об’єднується два стилі: «old school» та «new school». Ці стилі є в інтер’єрі барбершопа і в музиці, яка тут грає. Надається допомога у підборі засобів для стайлінгу. Барбершоп працює з 10:00 до 22:00. Можна записатись онлайн.

Адреса: бул. Тараса Шевченка 27-а

Сайт: https://thesketch.me/

Firm

Барбешоп Firm, Киев

7 барбершопів мережі Firm працює у Києві. Перший барбершоп з’явився ще 2012 року. Філософія компанії — строгість, лаконічність, стриманість, зміцнення чоловічих цінностей. В інтернет-магазині Firm можна придбати чоловічу косметику: шампуні, засоби для укладання волосся, одеколони, засоби для догляду за бородою, миючі засоби. Барбершоп працює без вихідних із 10.00 до 21.00.

Сайт: https://firmbarbershop.com/

Bart

Барбешоп Bart Киев

У барбершопі Bart працюють барбери високої кваліфікації, серед яких є не лише хлопці, а й дівчата. У барбершопі пригощають кавою та чаєм. Грає гарна фонова музика. Працює система бонусних знижок. Кожен візит до майстра фіксується у електронному журналі. Можна отримати 5%, 10% та 15% при накопиченні певної суми.

Адреса: вул. Гоголівська 49

Сайт: http://www.bartclub.com.ua/Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.

Теги: Новости