Воскресенье, 14 июля, 2024
Власть
16.11.2023

Стали відомі головні підсумки переговорів Сі Цзіньпіня та Байдена

Сі Цзіньпін заявив Байдену, що Китай не має планів воєнних дій проти Тайваню «найближчими роками», — про це повідомляє AOL.

Підсумки переговорів двох лідерів:

📍Китай та США відновлять військову комунікацію, створять робочу групу боротьби з наркотиками та поглиблять співпрацю щодо штучного інтелекту та зміни клімату.

📍Байден заявив, що це була «одна з найбільш конструктивних і продуктивних дискусій», які мали країни.

📍Конкуренція не має перерости в конфлікт. Сі назвав китайсько-американські відносини найважливішими у світі і додав, що «Земля достатньо велика, щоб дві країни могли досягти успіху».

📍Питання Тайваню «найважливіше і найчутливіше», — заявив Сі і закликав США не підтримувати Тайвань

📍Обговорювались і війни в Україні та Секторі Гази. Деталей поки що немає, однак відомо, що Байден закликав Сі утриматись від військової підтримки РФ.

📍Сенатори ухвалили тимчасовий бюджет. Допомоги для України там немає. Комбінований пакет безпеки розглядатимуть після 23 листопада.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.