Четверг, 18 апреля, 2024
Новости
17.11.2023

Сьогодні відбудеться прем’єра фільму «Щоденник Монастирського», — Нацполіція

Це фільм-портрет, присвячений колишньому міністру внутрішніх справ Денису Монастирському.

Цієї пʼятниці, 17 листопада, о 21:30 на «1+1 Україна» відбудеться премʼєра документального фільму «Щоденник Монастирського». Це фільм-портрет присвячений колишньому міністру внутрішніх справ Денису Монастирському, який загинув в авіакатастрофі в Броварах 18 січня 2023 року.

Вперше на телебаченні ексклюзивно покажуть приватні відеощоденники Дениса Монастирського, які охоплюють період від першого дня повномасштабного вторгнення і розкриють маловідомі деталі роботи МВС і особисто Монастирського у цей період.

У документальному фільмі близькі та колеги розкажуть, яким був Денис Монастирський, які рішення він приймав і як вони вплинули на перебіг подій.

У «Щоденниках Монастирського» глядачі побачать інтервʼю дружини — Жанни Монастирської, мами Алли Монастирської, чинного міністра МВС Ігоря Клименка, а також ексклюзивний коментар президента України Володимира Зеленського.

Над проєктом працювала команда продюсера Акіма Галімова. Авторка сценарію — Ганна Юрловська, режисерка — Дарія Саричева.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.