Пятница, 12 июля, 2024
Главные новости
29.11.2023

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що він не виключає збройного конфлікту між РФ і НАТО, мовляв, налагодити стосунки вже не вдасться. Про це повідомив в інтерв’ю Рябков російському виданню «Известия»

На запитання, чи можна очікувати в майбутньому збройного конфлікту: «Залежить від Північноатлантичного альянсу. Цілком і повністю вибір на боці НАТО. Ми готові, як це вже було продемонстровано, захищати наші національні інтереси всіма наявними в нашому розпорядженні засобами».

У традиційній для російських чиновників зарозумілій манері він додав, що нібито не можна «нескінченно зазіхати» на інтереси Росії та що «люди, які продовжують випробовувати нас на міцність, вони, мабуть, увірували, що меж їхньої власної гри на підвищення ставок немає, але вони можуть опинитися серед тих, хто повністю програє на цьому майданчику».

«Я не думаю, що відносини Росії і НАТО відновляться в тій чи іншій формі в осяжній перспективі. Це виключено з міркувань як принципового, так і практичного характеру. Якщо хтось на Заході думає, що ми потребуємо цих відносин, що ми в якийсь момент прийдемо і попросимо про їхнє відновлення, то це найбільша помилка» — повідомив Рябков.

Російський чиновник додав, що Росія і раніше була готова домовлятися «тільки на рівноправній і взаємоповажній основі».

«А вже тепер на тлі того, що відбувається, я взагалі не уявляю собі ситуацію і контекст, у якому таке можливо», − підсумував Рябков.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.