Среда, 17 апреля, 2024
Общество
30.12.2023

ZDOROVI запускає навчальні комунікаційні тренінги для лікарень

Команда ГО ZDOROVI запускає навчальні комунікаційні тренінги — «Лікар-Ветеран».

Тренінги створені для покращення комунікації між медичними працівниками та ветеранами, що звертаються по допомогу.

Мета навчання – відбудувати ефективну систему взаємодії, яка враховуватиме медичні та ментальні потреби військовослужбовців, що повернусь з зони бойових дій.

Медичні працівники під час тренінгів вибудують механізми комунікацій з ветеранами всередині закладу, починаючи з адміністрування менеджменту черги на прийом, проведення консультації з взаємною повагою сторін, організацією обстеження і подальшого супроводу пацієнтів з емпатією і максимальною підтримкою.

Експерти ZDOROVI навчатимуть медичних працівників ефективній комунікації, людиноцентричному сервісу та побудові зручних маршрутів для ветеранів, що повернулись в свої громади.

Проєкт триватиме протягом 2024 року та має на меті залучити до навчання не менше 5000 медичних працівників. Формат навчання – онлайн, 65 тренінгових сесій охоплять всі 24 регіони.

Як розповіла засновниця ГО ZDOROVI Наталія Тулінова, ветерани – це та частина нашого суспільства, яка потребує особливої уваги з боку співгромадян. В тому числі при отриманні медичної допомоги.

«Ми допомагаємо медичним працівникам сформувати всередині закладів ефективні інструменти роботи з тими, хто повертається з війни і частіше за все має травми або інші проблеми зі здоровʼям. Треба враховувати, що наразі українські лікарні працюють в умовах постійної загрози та гуманітарної кризи. Через психологічне і фізичне навантаження, як працівники лікарень, так і пацієнти можуть потрапляти в конфліктні ситуації, тому наше спільне завдання – мінімізувати напругу через комунікацію та інформування людей про правила роботи з особливо чутливими категоріями пацієнтів. Ми допомагаємо лікарям і медичному персоналу адаптуватись до викликів війни», — розповіла Наталія Тулінова.

Як зазначила виконавчий директор ГО ZDOROVI Олена Кухарець, всі наші тренінги мають експертне підґрунтя, а спеціалісти, які працюють з лікарнями – пропонують робочі інструменти для профілактики і розвʼязання конфліктів, розповідають про особливості роботи з людьми, які повертаються з фронту, допомагають побудувати внутрішні механізми комунікації для медичного закладу.

«Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб в умовах кризи воєнного часу, підтримати комунікацію медиків і пацієнтів», — розповіла Кухарець.

Даний проєкт став можливим завдяки співпраці між ГО ZDOROVI і нідерландським фондом Vastenactie.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.

Теги: Общество