Четверг, 18 апреля, 2024
Главные новости
05.01.2024

CША скликають Радбез ООН: головні теми для обговорення

Сполучені Штати Америки скликали засідання Ради Безпеки ООН. Засідання відбудеться 10 січня 2024 року. Головним питанням для обговорення стане підтримка рф від КНДР та використання балістичної зброї під час обстрілу України.

Про це написав постійний представник України при ООН Сергій Кислиця у Twitter (X).

США… мають нову інформацію про зброю, яку Росія отримує від третіх країн на підтримку своєї мети знищити Україну та підкорити її народ… США вважають, що Росія використовує додаткові ракети з КНДР, щоб знищити більше громадянської інфраструктури України та вбити українських мирних жителів.

США отримали нову інформацію про те, що Росія одержує зброю від третіх країн, зокрема і від КНДР. Ця зброя використовується Росією для знищення громадянської інфраструктури України та вбивства мирних людей.

Сергій Кислиця повідомив, що США говоритимуть про використання ракет з КНДР російськими терористами під час ракетних терактів проти України 30 грудня 2023 року та 2 січня 2024 року.

 



Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.