Понедельник, 22 июля, 2024
Главные новости
08.01.2024

Зеленський розповів, як позбавити Росію міці на полі бою

Якщо держава-агресор Росія не зможе контролювати небо та атакувати Україну з повітря, вона втратить свою міць. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час онлайн-спілкування з учасниками щорічної національної конференції Швеції «Суспільство та оборона»

Зеленський наголосив, що наразі Україні потрібно посилення протиповітряної оборони на фронті та у тилових містах та громадах. За його словами, це допоможе захистити людей від російських атак з неба. На фронті ж українські війська потребують систем ППО, щоб позбавити окупантів можливості завдавати ударів з повітря по позиціях.

«Цього не вистачає як на полі бою, так і для захисту українських міст усередині країни. Впродовж кількох днів було 500 ударів. Так, ми більшість із них змогли відбити завдяки допомозі партнерів – понад 70 %. Але цього недостатньо. Якщо Росія втратить контроль неба, вона втратить будь-яку свою міць на полі бою. Іншої моці в них немає: ми не бачимо», – підкреслив Зеленський.

Як зазначив Зеленський, ситуація на фронті на сьогодні є достатньо стабільною. Росія втрачає дуже багато живої сили у так званих «м’ясних штурмах», але все одно продовжує накопичувати свої війська, сказав Президент.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.