Среда, 24 апреля, 2024
За границей
12.01.2024

Хакери «Head Mare» зламали сервісну систему, яка обслуговувала РЖД і РосНефть

Хакери угрупування «Head Mare» зламали сервісну систему, яка обслуговувала російські залізниці (РЖД) і РосНефть. У документах виявлено паролі та службову документацію.

Знищено сотні терабайт даних, 390 віртуальних серверів і робочі станції компанії «Галактика ЕАМ». Файли доступні для скачування. 

Про це повідомила хакерська група «Head Mare» на своїй сторінці в мережі X.

Міжнародна хакерська група «Head Mare» отримала доступ до внутрішніх серверів російської компанії «Галактика ЕАМ» та розмістила злиті дані у відкритий доступ.

Корпорація «Галактика» — російський розробник платформи цифровізації для великих підприємств, холдингів та державних корпорацій та бізнес-додатків із планування та управління виробництвом і виробничими активами. Офіси та центри розробки «Галактики» знаходяться в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Мінську та Алмати. Партнерська мережа корпорації налічує понад 200 компаній, основні з яких: «Роснефть», «Транснефть», «Ростех», «Роскосмос», «РЖД», «Газпром», «ФСК ЕЭС», «Росатом», «Уралвагонзавод», «РЭА», «Высокоточные комплексы», «КБП», «Росэлектроника», «НПО Энергомаш», «Алмаз Антей».

  • Нещодавно хакери угрупування Blackjack, які, ймовірно, причетні до СБУ, зламали московського інтернет-провайдера М9ком й позносили його сервери.


Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.