Воскресенье, 14 июля, 2024
Новости
12.01.2024

Слова Зеленського про «секретну» далекобійну зброю ЗСУ прокоментували у Повітряних силах

Президент Володимир Зеленський заявив, що союзники передали українським військовим далекобійну зброю, про яку поки що не можна говорити. У Повітряних силах зазначили, що «всі прекрасно розуміють, які це засоби».

Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

«Знаєте, я б не хотів особливо коментувати слова президента. Всі прекрасно розуміють про що йде мова. Не збили, мабуть, а знищили. Збити — це більше стосуються у небі», — сказав Ігнат.

На його думку, мова йде про «ті речі, які всі вже давно обговорили й дещо призабули» — знищення як гелікоптерів ворога, так і літаків безпосередньо на аеродромах базування.

«Саме про це, імовірно, говорив президент. Тому, звичайно, засоби, які нам постачають партнери, високоточна далекобійна зброя — це саме те, що потрібно нам для стримування агресора. Як в повітрі, так і завдання йому ударів по землі. Всі прекрасно розуміють які це засоби. Це і крилаті ракети, й балістичні ракети, які потрібні Україні для того, щоб відбивати повітряний тероризм агресора», — пояснив речник.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.