Понедельник, 22 июля, 2024
Общество
05.02.2024

Крилатий Ескадрон

Нарешті наш новий проєкт рекрутингу й навчання екіпажів #БпЛА для підрозділів Сили територіальної оборони ЗСУ Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine.

Хочете служити в інноваційному підрозділі? Вам до нас!

Кожен охочий віком від 18 до 60 років може опанувати найсучаснішу військову професію – стати оператором дронів і розпочати службу в одному із підрозділів ударних (розвідувальних) БпЛА, які створені та функціонують у всіх регіонах України.

Нам вдасться перемогти росію, використовуючи насамперед технологічні рішення. Цю війну справедливо названо «війною дронів»! Легкі та маневрені безпілотники здатні виконати безліч завдань: від розвідки й коригування вогню артилерії до безпосереднього ураження техніки або живої сили ворога. Саме тому «Крилатий Ескадрон» – надзвичайно важлива програма. За такими проєктами майбутнє наших Збройних Сил. Наше військо повинне і буде сповна відповідати вимогам часу», – зазначив Командувач Сил ТрО ЗСУ генерал-майор Анатолій Баргилевич.

Щоб приєднатися до проєкту «Крилатий ескадрон», кандидату потрібно подати заявку
http://surl.li/qemaj або на сайті Сил ТрО
https://tro.mil.gov.ua/bpla/ 
або надіслати резюме на відповідну вакансію на одній з рекрутингових платформ (LobbyX Army, Work.ua, OLX та ін.) або звернутися до відділення персоналу обраної бригади.

Також ви можете зателефонувати в Рекрутинговий центр за номером 0800-505163 (понеділок – субота 8:00 – 19:00)

Ти отримаєш  фахове навчання за трьома основними напрямами:
— пілотування БПЛА мультироторного FPV-типу
— пілотування БПЛА мультироторного типу
— пілотування БПЛА літакового типу.

Тривалість підготовки в залежності від типу БпЛА становить від 15 до 45 діб.

По завершенню навчання пілот складає іспити, на основі яких йому присвоюють військово-облікову спеціальність (ВОС) та скеровують для подальшого проходження служби у обраний підрозділ.

Основні принципи проєкту «Крилатий ескадрон» – професіоналізм, повага, прозорість та технологічність.
Увесь процес рекрутингу, від подачі заявки і до фахового навчання, простий, зрозумілий і максимально автоматизований.

В центрі нашої програми – насамперед людина, майбутній воїн, що готується до захисту Батьківщини.

Інструктори «Крилатого ескадрону» – професіонали своєї справи, які мають досвід бойового застосування БпЛА, дотримуються високих стандартів підготовки, вміють адаптувати програму під кожного слухача та скерувати його на високий результат.

Наш «Крилатий_ЕскаДрон» — це Ерудиція, Сила, Командна робота, Аналіз та Дрон!!!Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.

Теги: Общество