Среда, 24 апреля, 2024
Главные новости
15.02.2024

Зеленський зустрінеться з Шольцем та Макроном

Президент Володимир Зеленський під час візиту до Німеччини та Франції з 16 по 17 лютого виступить на Мюнхенській безпековій конференції та проведе переговори з канцлером Німеччини Олафом Шольцом і президентом Франції Еммануелем Макроном. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

«16 лютого президент України Володимир Зеленський відвідає Німеччину та Францію для переговорів із федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом і президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном» — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що 17 лютого Зеленський виступить на головній сцені Мюнхенської безпекової конференції, а також проведе низку двосторонніх зустрічей на її полях.

Зокрема, заплановані переговори президента України з віцепрезиденткою США Камалою Гарріс, президентом Чехії Петром Павелом, прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен, прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте та іншими лідерами держав і великих бізнесів.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.