Четверг, 18 апреля, 2024
Новости
17.02.2024

Головні елементи зони барбекю: затишок та комфорт вашого відпочинку

Приготована на грилі їжа вважається здоровою, апетитною та ароматною. Гриль дозволяє готувати різноманітні страви з м’яса, риби та овочів. Якщо ви хочете створити затишну атмосферу, то правильно облаштована зона барбекю стане відмінною особливістю якісного та незабутнього відпочинку. Широкий асортимент товарів і приладдя для створення надійної та естетичної зони bbq представлений на сайті інтернет-магазину Grill Point.

Портативний газовий гриль

Обладнання для облаштування зони барбекю: основні види

Культура барбекю в Україні стає масовою та все більше знаходить своїх прихильників. Під час приготування грильованих страв з продуктів зникає зайвий жир, зберігається комплекс вітамінів і формується підсмажений рум’янець. Для того, щоб вибрати гриль для зони барбекю, потрібно ознайомитися з його характеристиками. Грилі BBQ бувають кількох видів:

  1. Вугільний. Призначений для готування страв на відкритому просторі. Вентиляційна система гриля підтримує оптимальну необхідну температуру, а наявність кришки дозволяє готувати навіть в холодну пору року. Для комфортного використання такі моделі облаштовані колесами.
  2. Газовий. Характеризується швидкістю нагрівання та можливістю регулювання температури. Витримує значні навантаження та може використовуватися щодня. На такому грилі страви готуються з природним смаком, без запаху диму.
  3. Електричний. Працює від стандартної мережі 220 В та не потребує спеціального догляду за поверхнею. При правильному використанні гриль рівномірно нагрівається та готує страви зі збереженням корисних властивостей продуктів.
  4. Дровяний. Підходить для вуличного використання. Простий в експлуатації та догляді. В основному застосовується для заходів зі значною кількістю гостей.

Кожна з моделей має свої функціональні особливості та характеристики. Вони відрізняються формою, дизайном, потужністю та розмірами. Для того, щоб правильно вибрати гриль барбекю, треба визначитись з габаритами, формою та місцем його розташування.

Вугільний гриль Weber

Де купити якісний гриль барбекю?

Спеціалізовані магазини представляють великий вибір грилів для зони барбекю. Купити гриль з функцією BBQ за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин Grill Point. В каталозі магазину представлена продукція надійної якості від таких відомих брендів, як Weber, Enders, Char-Broil, Napoleon та багато інших. На сайті є опис та фото кожної моделі, що значно полегшує пошук потрібного обладнання.

Якщо ви бажаєте замовити повноцінну зону для барбекю, вам допоможе команда фахівців «Грілпоінт». Спеціалісти створюють унікальні проекти «під ключ» та враховують всі ваші побажання.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.