Среда, 24 апреля, 2024
Киевские новости
20.02.2024

Кандидат на пост генсека Ради Європи прибув до столиці

До Києва прибув кандидат на посаду генерального секретаря Ради Європи Ален Берсе. Він також є колишнім президентом Швейцарії.

Про це повідомляє посольство Швейцарії в Україні.

«Колишній президент Швейцарії та кандидат на пост генерального секретаря Ради Європи Ален Берсе прибув до Києва», — йдеться у повідомленні.

У посольстві уточнили, що в центрі уваги цього візиту — роль Ради Європи у підтримці України проти російської агресії та «у забезпеченні відповідальності та справедливості».

Це не перший візит Берсе до столиці.  Берсе приїжджав до Києва як президент Швейцарії у листопаді 2023 року. Тоді він зустрічався із президентом України Володимиром Зеленським.

13 грудня 2023 року парламент Швейцарії обрав нового президента та змінив склад уряду на наступні чотири роки. Вони вступили на посади у січні цього року. Президентом Швейцарії замість Алена Берсе стала міністр оборони Віола Амхерд.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.