Понедельник, 22 июля, 2024
Uncategorized
21.02.2024

Блокада пунктів пропуску з Польщею триває: ДПСУ розповіло подробиці

У середу 21 лютого польські аграрії продовжують блокувати рух на кордоні з Україною, станом на ранок черги на в’їзд із РП в нашу країну очікували приблизно 2500 вантажівок. Про це розповів речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону.

«Польські фермери, як і раніше, блокують 6 напрямків, 6 пунктів пропуску: «Ягодин», «Устилуг», «Угринів», «Рава-Руська», «Шегині» та «Краківець» — розповів Демченко.

Станом на ранок сьогодні сукупно на цих шести напрямках на території Польщі в бік України очікували перетину кордону в бік нашої держави десь 2500 вантажівок. Найбільше – навпроти «Краківця», «Ягодин» та «Рави-Руської». Вчора ситуація була дещо іншою, бо польські фермери масштабували свої дії з блокування руху для транспортних засобів: вони практично унеможливили рух для вантажівок по всіх напрямках, а на трьох («Рава-Руська», «Устилуг» та «Угринів») обмежили рух і для інших категорій транспорту, зокрема легкових автомобілів та автобусів, які протягом певного часу не могли перетнути кордон, як в бік України, так і слідуючи в бік Польщі.

Але поступово після 16-ї години до 18-ї рух для легкових автомобілів та автобусів на цих напрямках нормалізувався.

Станом на зараз для легкових автомобілів та автобусів рух вільний в обох напрямках, а вантажівки вони пропускають на різних напрямках по одній або 2-3 вантажівки за годину в обох напрямках. Єдина відмінність – вони взагалі не пропускають вантажні транспортні засоби, які слідують з України в бік Польщі в ПП «Шегині» та «Ягодин».Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.

Теги: Uncategorized