Среда, 24 апреля, 2024
Главные новости
22.02.2024

Блокада кордону: у Дуди відповіли на заклик Зеленського про зустріч

В адміністрації польського президента Анджея Дуди підтримали ідею Володимира Зеленського зустрітися для вирішення питання щодо кордону. Але вважають, що зустріч краще провести в іншому місці, а не на кордоні.

Про це повідомив державний секретар канцелярії президента Польщі Анджея Дера в ефірі TVN24.

«Президент виступає за те, щоб вести цей діалог. Тільки так можна вирішити цю велику проблему. Проблема двостороння і дуже потужна… Наші фермери борються за своє існування. Українська нація бореться за своє існування. Ситуація є катастрофічною з обох сторін, дивлячись з цієї точки зору, тому що рішучість обох сторін величезна, і цю проблему просто необхідно вирішити», — сказав він.

Чиновник не відповів, чи готовий Дуда бути «патроном» зустрічі, але наголосив, що зараз потрібна зустріч польського уряду на чолі з Дональдом Туском з урядом України і представниками ЄС.

Також Дера, коментуючи ідею Зеленського про зустріч на кордоні, сказав, що «це не найбезпечніше» місце, тому краще зустрітися У Варшаві, Жешуві чи Любліні.

«Звісно, ​​це не будуть довгі обговорення, тому що вони не можуть відбуватися там. Це про символ. Ідея полягає в тому, щоб очистити кордон», — додав Дера.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.