Среда, 17 апреля, 2024
Новости
29.02.2024

Додаток «Повітряна тривога» стане більш інформативний

В Україні оновили додаток «Повітряна тривога». Ця версія дозволяє отримати додаткову інформацію про загрозу.

Про це йдеться у заяві полковника, речника Командування Повітряних Сил ЗСУ Юрія Ігната під час телемарафону.

«Я не можу не сповістити людей про те, що з’явилася оновлена версія додатка «Повітряна тривога». Власне фахівцям Повітряних сил спільно з розробниками додатка вдалося розробити безпечний алгоритм, який дозволить отримати інформацію щодо регіону де ви знаходитеся», — розповів він.

У чому відмінність оновленого додатка?

За словами Ігната, якщо «забити» в додаток свій регіон, там з’явиться додаткова інформація щодо «підвищеної тривоги».

«Це коли вже входить в повітряний простір об’єкт певний і там буде звучати додаткова інформація», — констатував він.

Як скористатися новими можливостями додатка?

Зараз потрібно додаток оновити до новішої версії, і можна вже отримувати ці сповіщення, а далі вже налаштувати додаток, як зручно. Але, як підкреслив спікер, «не варто на додаток розраховувати як на панацею».

«Треба теж дивитися на інші джерела інформації як-от наш Telegram-канал чи WhatsApp, де ми ведемо, треба теж дивитися на ці сповіщення», — попередив він.

Додаток «Повітряна тривога»

Мобільний додаток «Повітряна тривога», який розробило Міністерство трансформації, призначений для повідомлення про тривоги та події в населених пунктах України. Додаток доступний на платформах AppStore і Google Play. Раніше РБК-Украина писало, як використовувати додаток «Повітряна тривога».

Додамо, що цей додаток не вимагає ніякої реєстрації, не збирає ніяких персональних даних про користувача або дані про геолокацію.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.