Среда, 24 апреля, 2024
Новости
07.03.2024

Блокад кордону: у ДПСУ назвали найбільш «складні» напрямки

В черзі на кордоні України та Польщі на ранок четверга, 7 березня, знаходяться 2300 вантажівок. Надважка ситуація з рухом на трьох з шести заблокованих пунктах пропуску — «Краківець», «Ягодин» та «Шегині».

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко під час телемарафону.

«Станом на ранок цей показник десь на рівні майже 2300 вантажних транспортних засобів. Це сукупно на всіх шести напрямках, де польські фермери продовжують блокувати або ж ускладнювати рух для проїзду вантажівок. Найбільше — це навпроти пунктів пропуску «Краківець» і «Ягодин», — розповів він.

Демченко зазначив, що польські фермери продовжують взагалі блокувати рух для вантажівок по напрямку виїзду з України і в’їзд в Польщу, йдеться про напрямок пункту пропуску «Ягодин».

«Також звісно невеликі показники на цьому напрямку в зворотному напрямку в бік України. За минулу добу перетнуло десь 50 вантажівок», — додав він.

Також, за його словами, досить складна ситуація по напрямку пункту пропуску «Шегині».

«Якщо з п’ятниці по понеділок вони взагалі блокували рух для вантажних транспортних засобів в обох напрямках. То з понеділка хоч і пропускають, але ну практично мізерну кількість вантажних транспортних засобів. До прикладу за минулу добу на в’їзд в Україну через цей пункт пропуску прослідувало 20 вантажівок, а в бік Польщі лише 3 вантажівки, які прийняли суміжна сторона», — констатував спікер.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.