Среда, 17 апреля, 2024
Новости
12.03.2024

Ворог вдарив по багатоповерхівці в Кривому Розі: є загиблі

Сьогодні, 12 березня, російські окупанти завдали удару по багатоповерхівці в Кривому Розі.  В результаті ворожого удару російських окупантів по Кривому Рогу загинуло вже троє людей, серед поранених є й дитина.

Про цейдеться у заяві глави Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

«Троє загиблих у Кривому Розі. На жаль… Постійно збільшується й число постраждалих. Як і кількість дітей серед них. Їх вже 7», — повідомив Лисак.

За словами глави ОВА, загалом людей, які зазнали травм – 36. Він зазначив, що це цифра була зафіксована станом на 20:20.

«Вдячний кожному, хто поруч з містянами, які у стані шоку. Тільки терористи здатні скеровувати смертоносну зброю на мирних!», — додав він.

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що вже відомо про 38 поранених.

«3 загиблих та 38 поранених. Є постраждалі діти. Однак ці цифри не остаточні, адже тривають пошуково-рятувальні роботи», — заявив міністр.

 Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.