Четверг, 18 апреля, 2024
Киевские новости
19.03.2024

В Києві станцію метро перетворили на «смітник» (Фото)

Після закриття кількох станцій метро у Києві у зв’язку з ремонтом тунелю, станція метро «Теремки» опинилася вся у смітті.

Про це повідомили кияни у  групі «Пасажири Києва» у Facebook.

Що коїться на метро «Теремки»

Так, один з учасників групи опублікував світлини, на яких показано, як захаращена станція та вхід у неї.

«Станцію метро «Теремки» перетворили в звалище сміття! Поряд немає смітників. Міська влада нехтує чистотою! — сказано під фото.

В Києві станцію метро перетворили на "смітник". Фото, які говорять самі за себеВ Києві станцію метро перетворили на "смітник". Фото, які говорять самі за себеВ Києві станцію метро перетворили на "смітник". Фото, які говорять самі за себеВ Києві станцію метро перетворили на "смітник". Фото, які говорять самі за себеСтанція метро «Теремки» у Києві (фото: Пасажири Києва/Facebook)

Жителі Києва відреагували на колапс біля підземки в коментарях.

  • Так зробіть звернення на 1551, вони доволі ефективно такі питання вирішують.
  • Вимагайте в першу чергу не урни встановити, а щоб благоустрій перевірив всіх власників/орендарів прилеглих курятників на наявність договору по сміттю!
  • Навіть ті ж самі продавці прилеглих магазинів у будинках теж люблять скидати де заманеться сміття, щоб не нести в контейнер, а так викинули ввечері по дорозі додому і на метро!


Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.