Среда, 17 июля, 2024
Новости
08.04.2024

Дитячі матраци в Києві: великий вибір, краща якість, оптимальні умови продажу

Комфортний і здоровий сон — одна з основних умов розвитку дитини. Серед різних чинників, що сприяють такому сну, не останнє місце відіграє обладнання місця. Компанія Магдек пропонує дитячий матрас купити в Києві, застосування якого дасть вам змогу якнайкраще вирішити це завдання. Наша продукція, що виготовляється на замовлення, відповідає найвищим вимогам з точки зору зручності, ортопедичних і анатомічних властивостей.

Розглянемо, які види дитячих матраців представлені в каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/detskie-matrasi/ компанії, і в чому полягають переваги виробництва такої продукції за індивідуальними параметрами. Також з цього невеликого огляду ви дізнаєтеся про переваги нашої пропозиції купити дитячі матраци в Києві та інших містах України.

дитячий матрас

Поширені види дитячих матраців та їхні особливості

Компанія Магдек вже більше десяти років займається виробництвом та продажем дитячих матраців. Ми використовуємо найпрогресивніші технології, найкращі матеріали і застосовуємо індивідуальний підхід до проектування. Тому в нашому асортименті представлені всі затребувані види матраців для дітей. Звернувшись в Магдек, ви зможете замовити таку продукцію за будь-якими з таких критеріїв:

  • Вікова категорія. Тут матраци для дітей поділяються на продукцію для новонароджених, малюків до трьох років, діток дошкільного та молодшого шкільного віку, а також підліткові моделі.
  • Вид. За цією ознакою виділяють дитячі матраци ортопедичного та анатомічного типу. Вибір залежить від індивідуальних особливостей дитини та рекомендацій лікаря.
  • Тип конструкції. Тут розрізняють пружинні, безпружинні та комбіновані дитячі матраци. У першій категорії розрізняють моделі із залежними і незалежними пружинами.
  • Ціновий діапазон. Цей показник формується залежно від поєднання обраних критеріїв. При цьому не рекомендується економити на дитячих матрацах, втрачаючи при цьому в якості виробу. Крім того, важливо враховувати, що найдорожчі комбіновані матраци для дітей зможуть прослужити найбільший термін. Тому саме вони в кінцевому підсумку дозволять вам заощадити більше.

матраци дитячіПід час вибору відповідної моделі ви завжди зможете проконсультуватися з нашими фахівцями. Також обов’язково отримаєте рекомендації лікаря, оскільки правильно підібраний дитячий матрац зіграє важливу роль у розвитку кістково-м’язової системи та інших важливих елементів організму вашої дитини, що росте.

Виготовлення дитячих матраців на замовлення: переваги послуги

Звертаючись до нашої компанії, щоб замовити дитячі матраци в Києві, ви отримуєте цілу низку переваг. Наші фахівці підберуть оптимальну конструкцію залежно від індивідуальних особливостей вашої дитини. Малюкам, у яких тільки формується опорно-руховий апарат, більше підійдуть жорсткі моделі з безпружинним механізмом. Для новонароджених рекомендується наповнення кокосовою койрою, яка забезпечує хороший повітрообмін і максимальне вологопоглинання. Підліткам підійдуть анатомічні матраци для дітей з великою щільністю незалежних пружин.

Усі дитячі матраци, представлені в каталозі на сайті magdek.com.ua інтернет магазину «Магдек», характеризуються гіпоалергенністю. Вироби сприяють сприятливому розвитку дитячого організму на кожному етапі розвитку організму. При цьому ми дбаємо про комфортний і приємний сон ваших дітей. З цією метою пропонуються м’які моделі, що повністю повторюють положення тіла. Особливо в цьому допомагає унікальний матеріал меморіформ, який приймає оптимальну для дитини форму. Все це доповнюється вигідними умовами купівлі наших дитячих матраців у Києві та інших містах України.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.