Среда, 17 июля, 2024
Новости
25.04.2024

Фонд AMERICARES оцінив роботу агентства ZDOROVI на «відмінно»

Днями на склад Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI завітала моніторингова місія інспекторів фонду AMERICARES. Цей фонд робить значний внесок у підтримку стійкості української медицини та є одним з ключових партнерів агентства ZDOROVI, яке активно працює над розвитком та зміцненням партнерств з іноземними донорами, що спрямовують зусилля на допомогу Україні під час війни.

Метою відвідування була перевірка належного зберігання гуманітарної допомоги, цільового розподілу її по медичних установах, а також супроводжуючих документів на всіх етапах руху гуманітарної допомоги, починаючи з моменту моменту постановки в електронну систему обліку складу і закінчуючи перевіркою автоматичної системи звітності. Оцінка роботи складу відбулася за 36 критеріями, більшість із яких отримали максимальний бал.

Це вже не перший такий захід, організований партнерами агентства. За словами засновниці Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталії Тулінової: «Команда нашого складу неодноразово проходила аудити та моніторингові візити з високими результатами, оскільки процес роботи організований прозоро та відповідно до міжнародних стандартів та політик. Ми беремо до уваги кращі практики наших колег з різних країн, щоб постійно підвищувати рівень роботи у гуманітарному секторі. Також, напрацювавши цінний досвід та інструменти взаємодії, ми ділимось ним з учасниками національної гуманітарної сфери».

Як розповідає Наталія Тулінова: «Команда агенства приділяє максимальну увагу інтеграції міжнародних стандартів роботи у всі аспекти діяльності організації. З початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну ми відправили до медичних установ понад 2000 вантажів від іноземних партнерів. Це велика та складна логістична та організаційна робота, яку ми здійснюємо щодня».

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається у співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ІСАР Єднання, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, Philips, Нідерландська рада біженців, GIZ, Projecten Vastenactie та інші благодійні фонди та організації.

Окрім гуманітарної та благодійної діяльності, ZDOROVI займають активну громадську позицію і разом з партнерами — національними та міжнародними фондами та організаціями працюють над стратегічними питаннями підтримки, відновлення та розвитку медичної галузі.

Представники команди ZDOROVI з початку року беруть участь у програмі «Розбудова організаційної спроможності партнерів Americares в Україні». Минулого тижня ZDOROVI пройшли 3-денний воркшоп від ГО «Дівчата» у рамках програми. У форматі Відкритого Простору учасники активно дискутували, ділилися досвідом та ініціювали для обговорень власні теми, актуальні сьогодні для благодійних та громадських організацій.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.