Среда, 17 июля, 2024
Новости
25.04.2024

Сольський подав у відставку з посади міністра агрополітики

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський подав заяву про відставку у Верховну раду.

Про це повідомляє Facebook-сторінці голова Верховної ради Руслан Стефанчук і сторінка Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«До Верховної ради України надійшла заява від Миколи Сольського про відставку з посади міністра аграрної політики та продовольства України», — написав Стефанчук.

Голова Ради додав, що заяву розглянуть на одному з найближчих засідань.

Сольський подав у відставку з посади міністра агрополітики

Фото: Сольський подав у відставку з посади міністра агрополітики (www.facebook.com/stefanchuk.official)

Реакція Сольського

«Так, я написав заяву про відставку з посади міністра», — заявив він.

Він назвав це правильним кроком і додав, що подальша доля залежатиме від рішення Верховної ради України.

Що передувало

23 квітня, правоохоронні органи повідомили про підозру одному з міністрів у справі, яка стосувалась заволодіння державною землею на 291 млн гривень. Водночас була спроба заволодіння ще однією ділянкою, вартість якої складала 190 млн гривень. Джерела РБК-Україна повідомили, що мова йде про Сольського.

Міністр, зі свого боку, заявив, що це стосується періоду з 2017 по 2018, коли він займався адвокатською діяльністю. Також Сольський розповів, що йдеться про суперечку між держпідприємствами та фізичними особами, яким передали землі на законних підставах.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.