Среда, 17 июля, 2024
Новости
30.04.2024

«Вишиваємо Перемогу»: з’явився проморолик до Всесвітнього дня вишиванки

Організатори Всесвітнього дня вишиванки презентували тематичне промо відео до свята, яке цьогоріч відзначатимуть 16-го травня. Улюблене свято мільйонів українців, яке засвідчує національну ідентичність і збереження культурних надбань нашої нації, у 2024 році пройде під гаслом «Вишиваємо Перемогу».

«Цьогорічне гасло свята вкотре нагадує всім українцям, про те, що кожен з нас має стати символічною «ниткою», яка щодня наполегливо «вишиває» українську Перемогу. Великими та малими «стіжками». З вірою, надією та любов’ю – як це робили колись наші предки», — повідомила співзасновниця Всесвітнього дня вишиванки Леся Воронюк.

Українці продовжують у важких боях виборювати право на свою незалежність і свободу. Тож не випадково однією з ключових фігур у проморолику зображено FPV-дрони, які на полі бою ефективно нищать ворогів України, — розповіли організатори Всесвітнього дня вишиванки.

«Це промо має на меті нагадати всім нам про те, що українці мають об’єднуватись заради Перемоги, як це було на початку широкомасштабного вторгнення. І кожен з нас може допомогти своєму ближньому для досягнення головної мети української нації», — зауважив режисер відеоролика, військовослужбовець ЗСУ Олександр Ткачук.

Промо-відео за посиланням https://fb.watch/rMgGy_rUis/

Довідка

Проморолик «Вишиваємо Перемогу» створено творчим колективом військовослужбовців «ТРО Медіа» Командуванння Сил територіальної оборони ЗСУ

Продюсер – полковник Олексій Дмитрашківський,

ідея/сценарій – Леся Воронюк,

режисер – Олександр Ткачук, співрежисер Павло Неугодов,

художній керівник – Ахтем Сеітаблаєв,

композиторка – Марія Яремак,

адміністраторка – Марія Дончик,

оператор-постановник, режисер монтажу, кольорокорекція, саундмастеринг – Ярослав Деренюк,

операторсько-адміністративна група – Тарас Гелар, Петро Трєско,

візуальні ефекти – Петро Трєско,

художник-постановник – Віктор Донцов, Генадій Брайченко

координація роботи з FPV-екіпажами – Олексій Єрмолін, Владислав Сакін, Косарчук Тарас, Мар’ян Ботвин, Олександр Блінов, Владислав Іванов. 

звукооператор – Микола Кобилюк,

бекстейдж – Георгій Спасокукоцький,

фотограф – Олег Пальчик.

Локейшн – агенство “Location Hub” Андрій Щур

Музика Premiere by Adrián Berenguer

Актори: Максим Девізоров, Поліна Нестерова, Людмила Крижановська, Олесь Каціон, Микола Кобилюк, Михайло Орел, Марія Дончик, Фелікс Караєв, Сергій Коршиков, Павло Неугодов, Тарас Гелар, Ельмі, Максим Стрихар, Петро Трєско, Владислав Сакін, Косарчук Тарас.

Контактна особа Олександр Ткачук  +380956074720Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.