Среда, 17 июля, 2024
Новости
03.05.2024

Захоплення Часового Яру – це лише питання часу, — ГУР

Заступник голови ГУР Вадим Скібіцький сказав, що втрата Часового Яру відкриває шлях на останні великі міста Донецької області.

За словами Скібіцького, ймовірно, окупація Часового Яру, це лише питання часу, коли це місто впаде так само, як Авдіївка, яку росіяни розбомбили дощенту в лютому, повідомляєThe Economist.

«Звичайно, не сьогодні-завтра, але все залежить від наших резервів і запасів», — сказав він.

Росія йде за своїм планом «звільнення» всіх східних районів Донецької та Луганської областей України . Це завдання незмінне з 2022 року.

Скібіцький каже, що Росія отримала наказ «взяти щось» до помпезного святкування Дня перемоги в Москві 9 травня, або, якщо це не вдасться, до візиту очільника Росії Володимира Путіна до Пекіна на тиждень пізніше. Швидкість і успішність просування визначатимуть, коли і де росіяни завдадуть наступного удару.

Він наголосив, що наша проблема дуже проста, у нас немає зброї: «Вони завжди знали, що квітень і травень будуть для нас важкими».

За словами Скібіцького, російська армія вже не є такою зарозумілою організацією, якою вона була у 2022 році, і зараз діє як єдиний організм, з чітким планом і під єдиним командуванням.

Фото: Новини Донбасу.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.