Среда, 17 июля, 2024
Крым
06.05.2024

ГУР атакувало швидкісний катер окупантів у Криму

Головне управління розвідки уразило швидкісний катер російських загарбників в тимчасово окупованому Криму. Для атаки був застосований морський дрон Magura V5.  Про це повідомили джерела в спецслужбах.

Як розповіли виданню джерела, атака морським дроном Магура V5 сталася в районі бухти Вузька (район Чорноморське) в ніч на 6 травня.

Співрозмовники додають, що за успішною операцією з враження швидкісного катера російських військ морським стоїть ГУР МО.

ГУР показало відео роботи

В розвідці підтвердили, що під час операції підрозділ ГУР МО України «Group 13» ударним морським дроном Magura V5 знищено швидкісний катер російських загарбників.

«Оскільки страх перед українськими атаками змушує окупантів ховати великі кораблі Чорноморського флоту подалі від півострова, бойова робота триває по швидкісних маневрених військових суднах росіян, які незаконно перебувають в українських територіальних водах Криму», — йдеться в описі під відео.

Нічна атака дронів на Крим

Нагадаємо, що після тривалої перерви у Криму загарбники пожалілися на атаку морських дронів. Окупанти кажуть, що цієї ночі біля західного узбережжя півострова їм нібито вдалося «знищити» знищено до 5 безекіпажних катерів, які, мовляв «належать ЗСУ». Що цікаво, що ворог також підтвердив інформацію про те, що атака була в районі населеного пункту Чорноморське.

ГУР дроном Magura V5 вразило швидкісний катер окупантів у Криму, - джерела

Фото: Чорноморське в окупованому Криму (мапа deepstate)

Попередні атаки дронів Magura V5 на кораблі РФ в КримуНаталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.