Среда, 17 июля, 2024
Новости
09.05.2024

Be Wine calls: тут зароджується любов до вина

Be Wine International Wine Show — масштабна винна подія, яка об’єднує поціновувачів винної культури, локальних та міжнародних виробників вина, імпортерів, сомельє та представників HoReCa. Be Wine розвиває винну індустрію України з 2021 року.

Коли: 25-26 травня

Де: Київ, КВЦ «Парковий»

Що чекає вас на Be Wine 2024:

— 2 дні унікального досвіду та якісного дозвілля;

— 5 залів дегустацій, Wine Zone, Food & Lounge Zone;

— понад 200 видів вина

— понад 100 дегустацій за два дні;

— ком’юніті сомельє, кавістів, імпортерів, виробників вина, рестораторів та готельєрів.

Відвідування Be Wine — це унікальна можливість зустріти всіх гравців ринку на одному майданчику, познайомитися з брендами та виробниками, знайти нових партнерів та сформувати оновлений портрет кінцевого споживача. Be Wine має на меті розвивати індустрію, підтримувати фахівців та надавати доступ до експертних знань, культивуючи обізнаність та свідомість у споживанні алкоголю, а також повагу до культури, історії та філософії вина. Запрошуємо вас пізнавати цей світ та розвивати винну індустрію разом!

Благодійний вектор Be Wine (Hoteliero)

Організатори Be Wine International Wine Show, а саме експерти подій гостинності – компанія Hoteliero, зробили невід’ємною частиною своїх подій благодійну допомогу та підтримку тих, завдяки кому є змога проводити наші заходи. Hoteliero підтримує Superhumans Center – частину прибутку від продажу квитків на Be Wine, а також 100% прибутку від всіх інтерактивів Be Wine передаються на підтримку Superhumans Center. Тож, відвідуючи Be Wine та інші події Hoteliero, ви допомагаєте пацієнтам Центру. У цій синергії всі разом ми розвиваємо індустрію та робимо маленькі добрі справи для підтримки великих людей нашої країни.

Придбати квиток можна за посиланням.

Instagram події: https://www.instagram.com/bewine.show/

Facebook події: https://www.facebook.com/bewineshowПетренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.