Среда, 17 июля, 2024
Новости
10.05.2024

ZDOROVI отримали грант USAID на цільову закупівлю обладнання для КП «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка»

Грантовий хаб ZDOROVI продовжує стрімко розвиватись та втілювати у життя важливі проєкти.

Одним із таких проєктів є цільова закупівля обладнання для КП “Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка”, що стало можливим завдяки участі у Відкритій Грантовій Програмі проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Грант “Сприяння швидкому та ефективному загоєнню травми”  надасть можливість підвищити рівень медичної допомоги населенню України, яке постраждало внаслідок збройної агресії  та покращить доступ пацієнтів до сучасних методів діагностики, лікування та реабілітації.

Очікуваними результатами проєкту є:

  • закупівля 20 ВАК-апаратів та комплектуючих до них;
  • збільшення щорічного лікування із застосуванням ВАК-терапії в «Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка» до 1000 пацієнтів;
  • покращення знань щодо використання ВАК серед підготовлених лікарів завдяки проведеним тренінгам.

Цей проєкт є одним із найважливіших у діяльності Грантового Хабу ZDOROVI, адже своєчасна та якісна медицина, що рятує життя — пріоритетне завдання для нашої команди. Ми розглядаємо довгострокові перспективи цього проєкту: покращення стану пацієнтів, зменшення періоду реабілітації та швидке повернення до повноцінного життя.  Ми вдячні партнерам проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» за можливість втілювати нашу місію — розбудову якісної медицини для кожного українця”, — зазначає засновниця ZDOROVI Наталія Тулінова.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.