Среда, 17 июля, 2024
За границей
13.05.2024

Російський диктатор звільнив Шойгу та Патрушева

До Ради Федерації надійшли запропоновані російським диктатором кандидатури посади керівників низки федеральних міністерств та відомств.

Міністром оборони Путін пропонує призначити Білоусова Андрія Ремовича, який був першим заступником голови уряду РФ, повідомляє Рада Федерації РФ.

З 2012 року посаду міністра оборони Росії займає Сергій Шойгу.

Путін призначив Шойгу секретарем Радбезу РФ, а попереднього секретаря Радбезу Миколу Патрушева звільнив у зв’язку з переходом на іншу роботу.

Прес-секретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що Путін ухвалив рішення, щоб Міноборони РФ очолила цивільна людина, тому що відомство має бути відкритим для інновацій і передових ідей.

Шойгу, за словами Пєскова, буде курирувати роботу Федеральної служби з військово-технічного співробітництва Росії, щоб вписати економіку силового блоку в економіку країни.

Майже всі чинні керівники залишились на своїх колишніх посадах. Серед них:

— Сергій Лавров — міністр закордонних справ;
— Костянтин Чуйченко — глава Мін’юсту;
— Володимир Колокольцев — глава МВС;
— Олександр Куренков — глава МНС;
— Олександр Бортніков — директор ФСБ;
— Сергій Наришкін — глава СЗР;
— Віктор Золотов — керівник Росгварії ;
— Дмитро Кочнєв — глава ФСО.Коломієць Ганна

Випускниця Інституту журналістики КНУ ім. Т.Шевченка. До 2022 року працювала редакторкою стрічки новин в міжнародному інформаційному агентстві. Спеціалізується на висвітленні подій суспільно-політичної тематики, а також новинах міжнародної політики. В команді Svoboda.ua з січня 2023 року.