Среда, 19 июня, 2024
Главные новости
14.05.2024

Буданов розповів про ситуацію на Харківщині

В Харківській області наразі триває активна фаза російської прикордонної операції. Однак Сили оборони вже заблокували противника.

Про це заявив начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, в ефірі телемарафону.

«Зараз триває активна фаза російської прикордонної операції в Харківській області. Сказати, що вони мають значний успіх — це точно неправда. Але треба пам’ятати, що ситуація напружена, дуже швидко змінюється», — заявив він.

За його словами, вже вчора вечері намітилась тенденція до стабілізації.

«Тобто противник вже заблокований на тих рубежах, на які міг зайти…Ситуація не є якоюсь катастрофічною. Не треба панікувати. Головна мета РФ в цій операції — це в принципі інформаційна операція, щоб створити хаос. Для того, щоб змусити наші угруповання відходити в східних напрямках. Але цього немає», — заявив Буданов.

Він заявив, що росіян залучили вже всі сили й засоби, які були у них в прикордонні, і далі їм потрібно вводити свої резерви. При цьому голова ГУР додав, що в Харківській області діють досить обмежені ресурси РФ.

«Але вони ще не вкинули в бій абсолютно всі свої сили. Я думаю, що найближчими днями все що в них є вони використають. Скажімо так, все що в них було в прикордонні — воно вже задіяно. Далі їм потрібно вводити свої резерви», — додав Буданов.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.