Вторник, 18 июня, 2024
Новости
15.05.2024

Як зробити свою оселю атмосферною та затишною

Кожна людина мріє зробити своє житло неповторним. Хтось це робить самотужки, але краще скористатися допомогою професіоналів, які допоможуть втілити у життя найсміливіші та найкреативніші ідеї.

І тут при нагоді може стати творча майстерня «КБ «Кераміка», яка займається виробництвом керамічних виробів на замовлення. Майстерня виготовляє продукцію, яка підкреслить вашу індивідуальність. Такої продукції ви не знайдете в жодному магазині. Майстри створюють тільки оригінальні і нетривіальні вироби, здатні задовольнити побажання найвибагливішого клієнта.

У майстерні допоможуть втілити у життя найсміливіші проекти архітекторів, дизайнерів за індивідуальними ескізами, зробивши не просто вироби, а унікальні прикраси. У роботі використовується особлива технологія виготовлення і обробки глиняної маси, завдяки якій виходять порцелянові та керамічні вироби різних розмірів, кольорів і міцності.

Команда майстерні складається з досвідчених робітників, здатних відтворити зовнішній вигляд історичного іконостасу, камінів, печей, фасадного декору. На підприємстві працюють фахівці з кераміки, художники, скульптори. Поєднання багатовікових традицій і використання сучасних технологій дозволяє випускати високоякісну продукцію, скорочувати терміни виготовлення і візуалізувати майбутню продукцію на початкових етапах проектування. Це дозволяє клієнтам вносити зміни, беручи участь у процесі створення.

Девіз майстерні — традиції, пронесені крізь століття. При цьому фахівці працюють на сучасному обладнанні, використовуючи 3D-верстати для створення індивідуальних форм.

На будь-який смак

Творча майстерня виготовляє кераміку на замовлення. Це можуть бути:

1. Кахлі для печей і камінів — це керамічна плитка особливої коробчастої форми — різновид кахлю. Основне призначення — облицювання печей і камінів, також вона може використовуватись для оздоблення фасадів будівель.

2. Декоративний розпис по кераміці надасть індивідуальність вашому дому. Ви можете замовити розпис столового або чайного сервізу під ваш інтер’єр. Навіть найпростіший виріб такий розпис зробить оригінальним і вишуканим. Художники майстерні створять особливий дизайн саме для вас. Улюблена чашка заграє новими фарбами, якщо, наприклад, ви поставите на ній ініціали золотом. Майстри можуть надати звичайній чашці з магазину індивідуальність.

3. Керамічне панно — за допомогою якого можна добавити родзинку в інтер’єр і екстер’єр.

4. Прикраси для храмів — мармурові колони, керамічний декор, керамічний і мармуровий іконостас. Використовуються тільки натуральні матеріали, які дозволяють через прикраси максимально передати атмосферу місця, тепло, духовність і витонченість, щоб кожен зміг відчути це навіть через 100 або 200 років.

Ще одним напрямком компанії є робота з каменем. Майстри виготовляють стільниці, відливи, підвіконня, підлоги зі складним орнаментом з натурального матеріалу, мармурову мозаїку за індивідуальними розмірами.

Всі проекти виконуються під ключ: починаючи від проектування, і закінчуючи монтажем.

Талановиті художники і скульптори майстерні з величезним досвідом роботи допоможуть підібрати оптимальний варіант з урахуванням всіх побажань та бюджету. «Ми гарантуємо, що якісно реалізуємо найфантастичніші та найсміливіші ідеї для індивідуального оформлення простору! Запрошуємо до співпраці архітекторів і дизайнерів — ми зможемо реалізувати ваші проекти своїми руками! Талант художника і використання натуральних матеріалів — запорука ідеального результату», — наголошують у компанії.

Унікальність та індивідуальність

Життя людини ґрунтується на індивідуальності. Фахівці компанії допомагають розкрити індивідуальний стиль замовника, створюючи унікальні високоякісні вироби. У роботі використовуються високоякісні матеріали та інноваційні технології. До переваг компанії також можна віднести:

— Виготовлення виробів будь-якої складності;

— Можливість вибору з багатої бази існуючих колекцій кахлів, що дозволить зробити свою піч/ камін індивідуальним; або замовлення виготовлення кахлів за вашими ескізами;

— Використання сучасного обладнання дозволяє швидко та якісно виконати замовлення;

— Гарантія високої якості робіт і дотримання термінів;

— Активний розвиток мережі представництв в Україні (вже має дилерів в низці регіонів).

І саме головне — компанія бере на себе всі клопоти, пов’язані з проектуванням, виготовленням, доставкою та встановленням продукції. При відправці співробітники перевіряють кожну деталь на наявність дефектів. Вам залишається лише зв’язатись з компанією і ви гарантовано отримаєте найкращі умови співпраці!

Наші контакти:

Іnstagram

м. Дніпро

вул. Журналістів, 1

тел. +380675674374Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.