Среда, 19 июня, 2024
Новости
16.05.2024

В ЗСУ назвали найгарячіший напрям фронту

Окупанти минулої доби активізували штурми позицій ЗСУ на півдні.

«Можна побачити, що вони активізують свої спроби, але вони безуспішні. Проте кількість штурмів вчора була досить велика — 30. Здебільшого це Старомайорське (19 безуспішних штурмів), Кринки (7 штурмів) і чотири — Роботине. І до речі в інформаційному просторі в нас фігурує Роботине, хоча вони на Старомайорське більше спроб здійснюють», — розповів начальник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Дмитро Плетенчук.

Безуспішні штурми закінчилися тим, що у росіян втрати 130 військових, серед яких вбитими більше 60.

«З початком посилених спроб штурмів наших позицій, якісно змінився склад втрат, тобто збільшилась пропорція загиблих до поранених — з третини до половини», — констатував спікер.

Тиск росіян справді досить серйозний.

«Але це на фоні використання тих ресурсів, які і до цього там були присутні. Ознак створення наступальних угрупувань на нашому напрямку не спостерігається», — резюмував він.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.