Среда, 17 июля, 2024
Новости
31.05.2024

Вночі 31 травня рашисти завдали ударів по Харкову: зруйновано житловий будинок, є жертви та десятки поранених

Російська Федерація вночі 31 травня знову завдала ударів по Харкову. Росіяни поцілили ракетами С-300 у житлову забудову.

За даними прокуратури, у місті було зафіксовано 5 влучань. Росіяни цілили виключно у цивільну інфраструктуру у Новобаварському районі міста. В результаті обстрілу там зруйновано п’ятиповерховий будинок та пошкоджено ще 20 житлових будівель. Також зруйновано приватне підприємство.

За попередніми даними, в результаті обстрілу загинуло п’ять людей. Один із загиблих — охоронець приватного підприємства, котрий на момент атаки перебував на вулиці. Ще 23 особи отримали поранення, серед них дві дитини — хлопчик та дівчинка 12 років.

Обстріл Харкова в ніч на 31 травня

Росія кожного дня завдає ударів по місту Харків. Цього разу опівночі 31 травня росіяни завдали подвійного удару ракетам С-300 по житловій забудові. Така тактика окупантів направлена на те, щоб завдати як найбільшої кількості жертв та поранених. Адже під час другого обстрілу атакують зазвичай медиків, поліцію та рятувальників.

Остання атака не стала виключенням. За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, росіяни завдали другий удар тоді, коли на місці трагедії вже працювали медики та рятувальники.

Пізніше стало відомо про перші жертви в результаті обстрілу, а також те, що серед постраждалих є діти.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.