Среда, 17 июля, 2024
За границей
14.06.2024

Північна Корея відправила до рф контейнери з 5 млн артилерійських снарядів

Північна Корея відправила до Росії контейнери, які можуть вмістити майже 5 млн артилерійських снарядів, а президент Росії Володимир Путін, ймовірно, попросить ще більше під час свого візиту до Пхеньяна.

Про це заявив міністр оборони Південної Кореї Шин Вон Сік, у інтерв’ю Bloomberg .

Він заявив, що Сеул виявив щонайменше 10 тисяч транспортних контейнерів, відправлених із Північної Кореї до Росії, в яких може перебувати до 4,8 млн артилерійських снарядів, подібних до тих, які Путін використав у війні з Україною.

«Очікується, що Путін прагнутиме більш тісної співпраці у військовій сфері з Північною Кореєю, особливо у військових поставках, таких як артилерійські снаряди, які необхідні, щоб скористатися шансом на перемогу», — сказав Шин.

Він також сказав, що Північна Корея відправила десятки балістичних ракет, щоб допомогти Путіну атакувати Україну.

В обмін на боєприпаси Росія відправила Північній Кореї технології, які допоможуть у її планах розгортання безлічі шпигунських супутників, а також звичайних озброєнь, таких як танки і літаки.

Путін збирається відвідати Північну Корею вже наступного тижня. Поїздка туди стане першою з липня 2000 року.

Боєприпаси, відправлені Північною Кореєю після зустрічі Путіна та Кіма у Росії у вересні, ймовірно, набагато перевершили те, що було відправлено США та Європейським Союзом Україні. Це дозволило силам Кремля атакувати Україну, оскільки вона змушена була нормувати боєприпаси через виснаження запасів, а допомога затримувалася в Конгресі США.

У той час як українські офіційні особи підняли тривогу з приводу загрози російського прориву під час багатомісячних затримок з поставками американської зброї, київські війська в основному утримували оборону, оскільки армія Москви, що вторглася, перевершувала їх по озброєнню майже 10 до 1. Європейський Союз надіслати Україні один мільйон артилерійських снарядів.Сорока Аліна

Закінчила факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Почала працювати в газетах на Прикарпатті, потім - у Львові. Згодом доєдналась до команди Svoboda.ua.