Среда, 17 июля, 2024
Новости
26.06.2024

У Польщі відбулась третя виставка-конференція ReBuild Ukraine Health & Rehabilitation

Подія об’єднала провідних експертів, новітні рішення та міжнародний досвід для сприяння відновлення та реформування системи охорони здоров’я та реабілітації в Україні.

Головна мета події — привернути увагу міжнародної спільноти до тяжких гуманітарних та соціальних наслідків російської військової агресії в Україні та якнайшвидше повернути постраждалих до повноцінного та якісного життя.

Засновниця гуманітарної організації ZDOROVI Наталія Тулінова виступила спікеркою на двох майданчиках заходу “Досвід та виклики у сфері відновлення людського капіталу” та “Забезпечення медичною допомогою під час війни”.

Наталія Тулінова поділилась кейсами роботи ZDOROVI, які з початку широкомасштабного вторгнення зайняли позицію відповідального лідерства для підтримки та відновлення української медицини. Зокрема, розповіла учасникам про досвід взаємовідносин із донорами через доброчесність у механізмах звітності та взаємодію донорів із місцевими організаціями гуманітарної допомоги.

Як зазначає засновниця ZDOROVI: “Зростання ZDOROVI як топ постачальника гуманітарних медичних ресурсів і ключового гравця у медичних проєктах та реформі стало органічним явищем глобальної довіри до неурядового сектору. ZDOROVI ефективно працювали у тих сферах, де державні гравці зазнали невдачі. Здатність ZDOROVI працювати в найбільш складних регіонах і деокупованих місцях визнали та схвалили як національні стейкхолдери, так і міжнародні організації. Наші кейси вражають колег з інших країн обʼємним наповненням і реальними результатами”.

Раніше гуманітарна організація ZDOROVI посіла перше місце у номінації “Доброчинність в охоронні здоров’я” у Національному конкурсі “Благодійна Україна” — 2023”.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких  ІСАР Єднання,  Global Giving, Americares, USAID, Action Against Hunger, International Rescue Committee, Nova Ukraine, Razom for Ukraine, Stichting Vluchteling, MedGlobal, GIZ, CMMB, MedShare, Міжнародний фонд «Відродження»  та інші благодійні фонди та організації.Наталя Півень

Випускниця факультету журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка. Починала із роботи у регіональних ЗМІ. В команді Svoboda.ua з квітня 2022 року.