Вторник, 21 сентября, 2021
Новости
16.10.2020

Богдан Чорній: Для мене немає неважливих або дрібних проблем на окрузі

Кандидат у депутати Київради від партії “Удар” в Оболонському районі Богдан Чорній вважає, що на окрузі немає неважливих або дрібних проблем. Разом зі своєю командою він провів безліч зустрічей з мешканцями району. Всі проблеми оболонців фіксуються, аналізуються та відпрацьовуються. І це стосується кожної проблеми.

Також команда кандидата складає список активних, соціально відповідальних людей, які готові у майбутньому стати опорою для депутата. Стати, зокрема, головами ОСББ. Адже на зустрічі приходять люди, які готові щось робити для себе самі, не чекаючи на дії влади.

Сьогодні в Оболонському районі — понад 900 будинків, у яких мешкають більше 320 тисяч громадян, і це тільки за офіційною інформацією. Та одна-єдина керуюча компанія комунального господарства на весь район. Її працівники фізично просто не мають можливості обслужити всю територію. Їх вистачає не на капітальний ремонт будинків та під’їздів, або заміну комунікацій та ліфтів, а лише на точкові ремонти. А там, де немає депутата, людьми взагалі ніхто не опікується.

На Оболоні переважають довгі багатоповерхові будинки. І до цих пір в районі практично немає ОСББ. І це йдеться не про будинки, де мешкають переважно пенсіонери чи орендарі. Мешканці не можуть самі зорганізуватися, щоб створити ОСББ та самим забезпечувати собі комфортне життя. Ініціативним групам не вдається зібрати кворум у 51% задля створення ОСББ. Чорній впевнений, що таку ситуацію можна та потрібно змінити. І він готовий це робити. Після виборів, вже як представник влади, він готовий прийти у кожен у двір та переконати мешканців у необхідності створення ОСББ. Та надати всіляку допомогу у цьому.

Ну, а в будинках, типу 40-квартирних домів на Пріорці, де мешкають суцільні орендарі чи пенсіонери, де створити ОСББ фізично неможливо, Чорній збирається максимально тиснути на керуючу компанію – як депутат з повноваженнями по контролю за ресурсами, що виділяються. Щоби показати людям результат, оскільки їм нема на кого більше сподіватися.