Воскресенье, 19 апреля, 2026
Горячие новости

Український бізнес в реєстрах РФ: пов’язані з Владиславом Гельзіним структури можуть працювати в окупованному Криму

Чому театр ляльок – не лише для дітей

Криваві ягоди: як полтавські чиновники та бізнес заробили 7,6 міліона на дронах для військових

Олена Семеняка висловлює подяку LDK Palikuonys за незмінну підтримку України

Заступник голови Державного агентства відновлення України Сергій Сверба купує квартири та віддає борги в кріптовалюті

ДБР оголосило підозру у розтраті майже 5 млн грн генеральному директору «Нижньодністровської ГЕС»

Чому українська ковбаса дорожча за італійську і як «відкатні» схеми «УкрХімТеху» нищать бізнес

Коли «фармацевтика» дорожча за совість

ЄС найближчим часом зосередиться на поставках зброї Україні

Наступні кілька тижнів визначатимуть, чи буде Україна надалі існувати – The Washington Post

Главные новости
10.12.2020

Стала известна зарплата главы НАБУ

Зарплата директора Национального антикоррупционного бюро (НАБУ) Артема Сытника за октябрь составила 215 204 гривны, в то время, как в октябре получил 188 тыс. зарплаты. 

Об этом говорится в ответе НАБУ.

Должностной оклад Сытника составил 126 120 гривен, доплата за выслугу лет — 50 448 гривен, доплата за работу, связанную с доступом к государственной тайне — 12 612 гривен, доплата за ранг — 800 гривен, надбавка как государственному эксперту по вопросам тайн — 25 224 гривны.

После удержания налогов и сборов Сытник получил 173 239 гривен.

 



Петренко Ігор

Автор аналітичних статей та інтерв'ю про українську політику і культуру. Активний учасник Революції Гідності. Цікавиться новинною журналістикою та геополітикою. Зі Svoboda.ua з початку заснування.