Вторник, 19 октября, 2021
блоги
08.10.2021

Олена Кудренко: державників нам завжди бракувало, а ось пристосуванців завжди було немало

Олена Кудренко

«Я людина далекоглядна…» — каже Разумков на прес конференції.

Коли йому задають питання, чи є в нього президентські амбіції, він акуратно каже, що з позиції спікера ще ніхто в президенти не вийшов, але сьогодні цю деталь виправлено.

Що вам каже особистість Разумкова?

Активний патріот? Ні.

Активний сєпар? Ні.

Активний ідіот? Теж ні.

Він обережний. Він все спланував і він дійсно далекоглядний — скористався можливістю потрапити в Раду, акуратно працював, намагаючись нікого не провокувати, не порушувати законів, в зашквари не влипати.

Тобто його особистість говорить ні про що, і про дещо водночас. Людина прийшла працювати НА СЕБЕ. Звісно, на країну чи на якісь ідеали приходять працювати одиниці, всі ж хочуть перш за все заробляти чи хочуть мати владу. Але Разумков, повторю — далекоглядна людина. В подальшому всі свої вчинки він буде коригувати та приймати рішення, аби втриматись у владі.

Скоріш за все це такий типаж, який може підлаштовуватись під будь які зміни. Домовлятися з будь ким, і далеко не на першому плані там щось про державу. Бо Разумков — це про Разумкова. Чи потрібний Україні політик такого калібру?

Ми мали їх вже вдосталь. Державників нам завжди бракувало, а ось пристосуванців завжди було немало. Ті ж партійці регіонів табуном перебігали з одної партії в другу, аби залишатись біля потоків, біля корит та в медійному просторі.

Я зараз таких бачу в опзж — там жінки з великими губами, а чоловіки, з коштовними годинниками, вальяжно розповідають про якісь загальновідомі процеси, і навіть українською, але всі ці люди, їх позиція і їх вчинки — ні про що.

Як вияволося «ні про що» — й ті партії, члени яких здатні взяти гроші за якесь голосування. Бо це не про партії — це про бізнес. Я не маю права всіх малювати однаковими. Але ось що ми маємо. І звідки це? З «самого лучшего в мире образования»?

З «самой великой страны СССР»? Звідки? Коли ні краплі патріотизму, а коли вони навіть про це кажуть, то віри немає ні граму?

Теги: блоги