Понедельник, 24 июня, 2024
За границей
23.08.2023

В Індії обвалився міст: майже 20 загиблих

Понад десяток робітників загинули після обвалення мосту, що будувався, на північному сході Індії в середу, останнього в серії збоїв інфраструктури, які призвели до багатьох смертей у країні.

За словами головного міністра міста Сайранга, штату Мізорам, під час обвалу мосту в місті Сайранг, штат Мізорам, загинуло щонайменше 17 людей і ще кілька отримали поранення.

На відео та фотографіях, опублікованих Zoramthanga у Twitter, видно, як зламана конструкція лежить на землі, а в повітрі клубочиться густий клуб пилу та диму.

«Глибоко засмучений і вражений цією трагедією», — написав він. «Я висловлюю свої глибокі співчуття всім родинам загиблих і бажаю якнайшвидшого одужання пораненим».

Прем’єр-міністр Нарендра Моді, який перебуває в Південній Африці на саміті економічного угруповання БРІКС, також висловив співчуття загиблим під час інциденту.

«Засмучений аварією на мосту в Мізорамі», — написав Моді на X, пропонуючи майже 2500 доларів найближчим родичам загиблих і 600 доларів пораненим робітникам.

Мізорам — горбистий гірський штат поблизу кордону Індії з Бангладеш і М’янмою. Його села та міста покладаються на мережу грунтових доріг і односмугових колій, шосе та мостів для сполучення.Мірошник В’ячеслав

Закінчив Київський національий університет культури і мистецтв. У журналістиці - з 2018 року. Працював спортивним оглядачем та займався публіцистикою. У послужному списку також робота на радіо і в друкованому журналі. Зі Svoboda.ua з 2020-го року.